Izolacja natryskowa - opinie

Firma Termohaus zrealizowała mnóstwo prac związanych z termoiozlacją budynków za pomocą pianki PUR. Po wielu latach działalności uznaliśmy, że nasi klienci będą najlepszym ambasadorem naszej marki. Stworzyliśmy zatem miejsce, w którym każdy będzie mógł wyrazić opinię dotyczącą izolacji natryskowych oraz usług naszej firmy. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii!

Ocieplałeś dom pianką poliuretanową? Wyraź swoją opinię, pomóż innym dokonać dobrego wyboru!

Dodaj opinię o firmie Termohaus

Klienci o nas

Polecam firmę Termohaus

★★★★★
5 5 1
Firma ma bardzo elastyczne podejście do klienta. Ja lubię wszystko wiedzieć i pytać kilka razy o szczegóły, dlatego byłem bardzo zadowolony kiedy panowie z firmy Termohaus wszystko ustalali ze mną na spokojnie, wyjaśniając mi przy okazji wiele kwestii. Pianka szczelnie wypełniła wszystko na poddaszu. Mam nadzieję, że na zawsze:)

Dobra robota:)

★★★★★
5 5 1
Szukaliśmy z mężem dobrego ocieplenia na nasze poddasze i muszę powiedzieć, że pianka wypadła najlepiej, choć minimalnie drożej od innych metod. Jednak widząc jak pianka "rośnie" we wszystkich zakamarkach jesteśmy przekonani, że nie ma obecnie lepszego sposobu. Polecam firmę Termohaus i izolację pianką.

Polecam Termohausa

★★★★★
5 5 1
Świetna ekipa. Działają sprawnie bez ociągania się. Izolowali mi fundamenty pianką zamkniętokomórkową. Dobrze to wygląda, myślę, że wilgoć nie ma szans!!!

Wypełnij formularz, aby dodać opinię

Imię
Email
Tytuł
Rating
Treść